1168564
VÄGGLAMPOR, ett par, Art Déco, 1930-tal
VÄgglampor, ett par, art déco, 1930 tal

Mässing och glas med slipad dekor av fåglar. Höjd ca 27 cm, bredd 20 cm.

Ställvis slitage. Märken. Smärre nagg. Ej funktionstestade. Färgrester.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 900
177
197
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
28 jul 16:18
1 900 SEK
28 jul 16:18
1 800 SEK
28 jul 16:17
1 700 SEK
28 jul 16:17
1 600 SEK
28 jul 12:50
1 300 SEK