1168602
VÄGGLAMPOR ett par, Asea, 1900-talets mitt
VÄgglampor ett par, asea, 1900 talets mitt

Mässing med vita glaskupor. Höjd 22 cm. Etikettmärkta.

Slitage. Märken. Ej funktionstestade. Uppvik för sladden i bakstycken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
849
79
88
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 jul 16:09
849 SEK
28 jul 16:09
802 SEK
28 jul 15:35
799 SEK
28 jul 8:25
749 SEK
28 jul 7:36
699 SEK