1168656
GOLVLAMPA, 3-armad, 1900-talets mitt.
Golvlampa, 3 armad, 1900 talets mitt

Ledade armar, mässing och svartlackerad plåt. Höjd ca 140 cm. Märkt K G A 130.

Slitage. Fläckar. Repor. Ej funktionstestad.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 317
123
136
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
26 jul 16:32
1 317 SEK
26 jul 16:31
1 217 SEK
26 jul 16:31
1 200 SEK
26 jul 16:31
1 117 SEK
26 jul 16:31
1 017 SEK