1168832
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt
VÄgglampor, ett par, 1900 talets mitt

Mässing. I form av grenverk. Två ljuspunkter vardera. Höjd 40 cm.

Slitage. Lagning. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
600
56
62
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 16:02
600 SEK
28 jul 16:01
550 SEK
28 jul 16:01
500 SEK
23 jul 12:41
450 SEK
23 jul 12:41
400 SEK