1168858
Joan Miró
(1893-1983)

JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 151-152, 1965.

Komposition. 38x27,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
373
414
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
28 jul 14:54
4 000 SEK
28 jul 14:54
3 800 SEK
28 jul 7:44
3 600 SEK
27 jul 22:24
3 400 SEK
27 jul 21:36
3 200 SEK