1168887
BENPROTES omkr 1900
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.
Benprotes omkr 1900.

Bemålat trä, längd 82 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 500
139
153
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
28 jul 15:19
1 500 SEK
28 jul 15:19
1 410 SEK
28 jul 15:18
1 310 SEK
28 jul 15:18
1 210 SEK
28 jul 15:17
1 200 SEK