1168890
SPEGEL med pall, "Roulette", AB Nybrofabriken, Fröseke 1970-tal
Spegel med pall, "roulette", ab nybrofabriken, fröseke 1970-tal.

Papp, ställbar spegel, pall med klädd sits, sitthöjd 38, spegelns höjd 168 cm, med belysning

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
5 200
488
539
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
28 jul 15:38
5 200 SEK
28 jul 15:35
5 000 SEK
28 jul 15:35
4 800 SEK
28 jul 15:33
4 600 SEK
28 jul 15:33
4 400 SEK