1169260
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Solstolar, ett par, 1900-tal.
Solstolar, ett par, 1900-tal.
Solstolar, ett par, 1900-tal.
Solstolar, ett par, 1900-tal.

Stomme av bok. Klädsel av randig textil.

Slitage. Smärre fläckar och rost.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
1 850
174
192
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
11
1 aug 17:21
1 850 SEK
8
1 aug 9:03
1 750 SEK
10
1 aug 9:03
1 700 SEK
10
31 jul 18:52
1 650 SEK
8
30 jul 21:12
1 550 SEK