1169724
BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,
Bord samt tvÅ fÅtÖljer, 1900-talets slut,

Bord i from av en glasstrut med rund skiva samt två fåtöljer i from av glasstrut.
Bord, diameter 80 cm. Höjd 72 cm.
Sitthöjd ca 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre färgbortfall.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
10 600
995
1 101
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
18 aug 21:27
10 600 SEK
18 aug 21:26
10 100 SEK
18 aug 21:26
10 000 SEK
18 aug 21:25
8 300 SEK
18 aug 21:25
8 100 SEK