1169725
SVANTE SKOGH, fåtölj, "Pallas" Asko 1950-tal.
Svante skogh, fåtölj, "pallas" asko 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Lackade ben. . Bredd 70 cm, sitthöjd 43 cm, total höjd 74 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
5 200
488
539
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
7 aug 20:03
5 200 SEK
7 aug 20:00
5 000 SEK
7 aug 20:00
4 800 SEK
7 aug 20:00
4 600 SEK
7 aug 20:00
4 400 SEK