1170734
SPEGEL, sent 1800-tal.
Spegel, sent 1800 tal
Spegel, sent 1800 tal
Spegel, sent 1800 tal
Spegel, sent 1800 tal

Förgylld och bronserad. Genombruten dekor i pastellage. 130 x 54 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 320
405
450
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
19 aug 16:14
4 320 SEK
18 aug 8:05
4 120 SEK
18 aug 8:05
4 099 SEK
18 aug 8:05
3 899 SEK
18 aug 8:05
3 699 SEK