1170850
PIEDESTAL BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början.
Piedestal bokhylla, jugend, 1900-talets början.

Målat trä; profilerade detaljer. Höjd 118 cm, 42 x 42 cm.

Slitage. Senare målning. Smärre färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 800
263
291
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (28 bud)
10
14 aug 21:22
2 800 SEK
14 aug 21:22
2 600 SEK
10
14 aug 21:20
2 400 SEK
9
14 aug 20:58
2 200 SEK
14 aug 20:58
2 100 SEK