1170936
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Golvlampa, 1900 talets mitt
Golvlampa, 1900 talets mitt
Golvlampa, 1900 talets mitt
Golvlampa, 1900 talets mitt
Golvlampa, 1900 talets mitt

Stomme av mässing. Trearmad. Höj- och sänkbar. Höjd ca 132 cm

Slitage, ställvis omfattande. Smärre skador. Märken.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
1 950
183
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
18 aug 12:03
1 950 SEK
18 aug 12:03
1 850 SEK
18 aug 9:00
1 650 SEK
18 aug 9:00
1 550 SEK
18 aug 8:05
1 350 SEK