Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1171253
KISTA, allmoge, Sverige 1800-tal.
Kista, allmoge, sverige 1800-tal.

Målade trä med dekor av målade blommor. Järnbeslag. Nyckel finns. Längd 100 cm, djup 61 cm, höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Slutpris
220
2 309
238
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (26 bud)
18 aug 2019 19:29
220 EUR
18 aug 2019 19:29
200 EUR
18 aug 2019 19:28
190 EUR
18 aug 2019 19:28
180 EUR
18 aug 2019 19:28
170 EUR