Möbler Speglar
1171473
SPEGEL, sent 1900-tal.
Spegel, sent 1900 tal
Spegel, sent 1900 tal
Spegel, sent 1900 tal
Spegel, sent 1900 tal

Höjd 55 cm, bredd 36 cm.

Obetydligt slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - F2
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
200 EUR