Inred sommarhuset

14 föremål
BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,
Slutpris
10 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR - KOTA, GABON, 1900-tal.
Slutpris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INKÖPSTAVLA, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal.
Slutpris
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOCKSKÅP, 1800-talets andra hälft.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄHÄST.
Slutpris
115 EUR
Utropspris
200 EUR
KRUCIFIX, 1800-talets andra hälft.
Slutpris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, handspegel, Markaryd, 1960-tal.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKYLTBOKSTÄVER, 6 st, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK