Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

KRUKA, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LÅDOR, 18 stycken, textilklädda. Kina, 1900-tal.
Slutpris
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUP, porslin. Kina, 1900-tal.
Slutpris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, porslin. Qingdynastin, tidigt 1700-tal.
Slutpris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEALTARE, två stycken. Tibet, 1800-tal.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRUKA, porslin. Kina, 1900-tal.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖKELSEKAR med LOCK, brons. Japan, 1900-tal.
Slutpris
12 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AKVARELLER, två stycken. Qingdynastin, 1800-tal.
Slutpris
5 398 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, hardwood. Kina, 1900-tal.
Slutpris
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK