Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

997 föremål
MATTA Kelim, ca 287 x 198 cm.

Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 302 x 207 cm.

Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 301 x 200 cm.

Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 306 x 201 cm.

Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 294 x 216 cm.

Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 297 x 257 cm.

Utropspris
6 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 226 x 182 cm.

Utropspris
3 000 SEK
MORTEL, gjutjärn, Sverige 1700-tal.
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, allmoge, 18/1900-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-70-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖNEMATTA, orientalisk. Ca 134x82 cm.
Slutpris
30 EUR
Utropspris
200 EUR
MATTA Kina antik ca 250 x 67 cm.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 5 st, Järvsö, 1800-talets första hälft.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GALLERIMATTA, Kelim, ca 286 x 85 cm.
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets mitt.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD MED LÅDA, barockstil., omkring 1900.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, art déco, Sverige, 1920-tal.
Slutpris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÅGSOFFA, Gustaviansk, 1700-talets slut.
Slutpris
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, E. Pettersson Gefle, 1930-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, jugend.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gungstol.
Slutpris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , Kina collage.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Art Deco, 1920-30-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe II.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE BONNARD, efter, ur Verve nr 8, vol II 1940.
Slutpris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANTE SKOGH, matbord, 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK
STOR VÄGGSPEGEL, 1900-talets början.
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-talets början.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Sverige, 1950/1960-tal.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, kelim, ca 341 x 258 cm.
Slutpris
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUKA, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, slätväv, ca 313 x 233 cm.
Slutpris
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BLOMBORD, 1950/60-tal.
Slutpris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, furu, 1960-70-tal.
Slutpris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA CRONQVIST, litografi, signerad och numrerad 2/10.
Slutpris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Empire, Sverige, 1800-talets första hälft.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AXEL LARSSON, karmstol, 1950-tal.
Slutpris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 293 x 214 cm.
Slutpris
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, Amsterdamskolan, Holland, 1920-tal.
Slutpris
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.
Slutpris
2 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1950/60-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, skål, stengods, Studio Gustavsberg, unik.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFOR, ett par, rotting, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, glas, 1960-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK