Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

997 föremål
PIEDESTAL BOKHYLLA, jugend, 1900-talets början.
Slutpris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Slutpris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GAVLAR TILL TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-tal.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Slutpris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNGSTOL, tidigt 1900-tal.
Slutpris
1 550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAKELPLATTA 1800-tal, troligen Turkiet.
Slutpris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIRKKO STENROS, sideboard, 3 delar, Muura, Finland.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
1 445 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Slutpris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-tal.
Slutpris
1 850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, Barock, tidigt 1700-tal.
Slutpris
3 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPOR, ett par, 1950-tal.
Slutpris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, mässing och glas.
Slutpris
1 350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL FAGERLUND, taklampa, Orrefors.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, omkring 1900-talets mitt.
Slutpris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLOS R PEBAQUE, vas, glas, Gullaskruv.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA/BORD, 1920-30-tal.
Slutpris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal, märkt "ESAE 58".
Slutpris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950-60-tal.
Slutpris
4 210 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Slutpris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1950-tal.
Slutpris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1950-tal.
Slutpris
4 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1930-tal.
Slutpris
1 820 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD/HYLLOR, ett par, 1900-talets mitt.
Slutpris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, ett par, nyrenässans 1800-talets slut.
Slutpris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD/MATBORD, 1960-tal.
Slutpris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Slutpris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGVAGN, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
3 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HATTHYLLA, 1900-talets mitt.
Slutpris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL 1900-talets senare del.
Slutpris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUP, porslin. Kina, 1900-tal.
Slutpris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA Kirman old ca 303 x 202 cm.
Slutpris
1 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1930-40-tal.
Slutpris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt/andra hälft.
Slutpris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGURD PERSSON, ljusstake, mässing.
Slutpris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERT, läder och trä, 1900-talets början.
Slutpris
2 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, Glas & Trä Hovmantorp, 1900-talets mitt.
Slutpris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KRUCIFIX, 1800-talets andra hälft.
Slutpris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VATTENTUNNA, omkring år 1900.
Slutpris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1970-tal.
Slutpris
656 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD med gallerkant, jugend, sekelskiftet 1900.
Slutpris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, sekelskiftet 1900.
Slutpris
815 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Art Déco, 1930-tal.
Slutpris
3 890 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BLOMBORD, 1940-50-tal.
Slutpris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TABURETTER, ett par, 1900-talets första hälft.
Slutpris
1 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD / BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Slutpris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK