Inred sommarhuset

Få ditt sommarhus att kännas som hemma

TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
Utropspris
1 500 SEK
MORTEL, gjutjärn, Sverige 1700-tal.
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, omkring år 2000.
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1960-70-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1970-/80-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, Art Deco, 1920-30-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD & SIDOBORD, 1900-talets slut.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Sverige, 1960-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, E. Pettersson Gefle, 1930-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets slut.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSOFFA, 2 delar, DUX.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , Kina collage.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, allmoge, 18/1900-tal.
Slutpris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖNEMATTA, orientalisk. Ca 134x82 cm.
Slutpris
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Gungstol.
Slutpris
30 EUR
Utropspris
150 EUR
TAKLAMPA, 1920-30-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSSPEGEL, senempire 1800-talets mitt.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOR VÄGGSPEGEL, 1900-talets början.
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, funkis, 1930-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1950/60-tal.
Slutpris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Jugend, 1900-talets början.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PG THELANDER, färgetsning, signerad EA.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-talets mitt.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, renässansstil, 1900-tal.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARLOS R PEBAQUE, vas, glas, Gullaskruv.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Slutpris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Swedish Modern, 1940-tal.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRYTA, 1700 / 1800-tal.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATTA, Marocko, 157 x 69 cm.
Slutpris
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Marocko, 148 x 90 cm.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVANTE SKOGH, matbord, 1960-tal.
Utropspris
2 500 SEK
WIKTOR BERNDT, vas, glas, Flygfors, 1959.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR ett par 1970-tal.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, s k emmafåtölj, 1900-talets första hälft.
Slutpris
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, kinesisk stil, 1900-talets mitt.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1930-40-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, rokokostil, 1900-talets mitt.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 1960-70-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 stycken, 1970-80-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1970-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, glas, 1960-tal.
Slutpris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe II.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Slutpris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK