1163487
ACHILLE OCH PIER CASTIGLIONI, golvlampa "Arco", Flos, Italien, formgiven 1962.
Achille och pier castiglioni, golvlampa "arco", flos, italien, formgiven 1962

Sockel av marmor, svängd metallarm med justerbar längd. Etikettmärkt. Höjd ca 240 cm.

Slitage, repor. Marmornagg. Ej funktionstestad.

Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
12 000
1 118
1 242
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
10
26 jul 18:15
12 000 SEK
9
26 jul 17:58
11 500 SEK
8
26 jul 17:57
11 000 SEK
9
26 jul 17:57
11 000 SEK
8
26 jul 17:55
9 100 SEK