1164258
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Soffbord, 1900-talets andra hälft.

Stomme i marmor. Längd 100 cm. Bredd 100 cm. Höjd 41 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 200
206
228
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
15 jul 8:50
2 200 SEK
9 jul 15:36
2 000 SEK
9 jul 8:07
600 SEK
8 jul 20:06
500 SEK