1165445
TAKLAMPA, Swedish grace, 1920-tal
Taklampa, swedish grace, 1920 tal

Tenn. Fem svängda ljusarmar. Höjd 70 cm, diameter 54 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. En ljusarm något sned.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 000
94
103
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
23 jul 19:19
1 000 SEK
23 jul 19:18
711 SEK
22 jul 20:38
300 SEK