1165449
SPEGEL, 1960-70-tal
Spegel, 1960-70-tal.
Spegel, 1960-70-tal.

Rund ram med flätad bast. Läderrem. Diameter 42 cm.

Smärre slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
1 900
179
198
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 jul 17:07
1 900 SEK
18 jul 17:04
1 800 SEK
18 jul 17:04
1 700 SEK
18 jul 16:57
1 650 SEK
18 jul 16:53
1 550 SEK