Belysning Vägglampor
1165451
VÄGGLAMPOR, ett par, Atelje lyktan, 1900-talets andra hälft
VÄgglampor, ett par, atelje lyktan, 1900 talets andra hälft

Lackerade i beige. Höjd 19 cm.

Smärre slitage. Märken. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
750
70
78
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
18 aug 14:34
750 SEK
18 aug 14:34
700 SEK
18 aug 14:34
700 SEK
14 aug 19:00
650 SEK
14 aug 19:00
600 SEK