1168190
TAKLAMPA, metall, Lyfa, Danmark, sent 1900-tal.
Taklampa, metall, lyfa, danmark, sent 1900 tal

Svartlackerad plåtskärm. Höjd ca 40 cm, diameter 44 cm.

Slitage. Märken. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 310
123
135
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
23 jul 20:33
1 310 SEK
23 jul 20:32
1 210 SEK
23 jul 20:32
1 200 SEK
23 jul 20:10
1 110 SEK
23 jul 20:04
1 010 SEK