1168960
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt/andra hälft.
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft

Alm. Rektangulär löstagbar bricka med metallhandtag. Längd 85, bredd 48, höjd 61 cm.

Smärre slitage, obetydliga fläckar.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
31 aug 20:48
2 400 SEK
31 aug 20:47
2 200 SEK
31 aug 20:47
2 200 SEK
31 aug 20:47
2 000 SEK
31 aug 20:47
1 900 SEK