Konst Fotografi
1170249
Valeria Montti Colque
(Född 1978)
165
165
165

VALERIA MONTTI COLQUE, fotografi/print, signerad och numrerad 49/165

Kvinna i neon. Bildyta 40 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
2 000 SEK