1173675
Karl Erik Ekselius
(1914-1998)
Karl erik ekselius, fåtöljer ett par, för joc-möbler, vetlanda, 1900-talets andra hälft.

KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer ett par, för JOC-möbler, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av teak. Sits och rygg med läder. Sitthöjd 39, bredd 63, höjd 77, djup 55 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
6 600
610
672
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
26 aug 17:02
6 600 SEK
26 aug 17:01
6 400 SEK
26 aug 17:01
6 300 SEK
26 aug 17:01
6 200 SEK
26 aug 17:01
6 000 SEK