1167303
SCUBAPRO, 500, armbandsur, 41 mm
Scubapro, 500, armbandsur, 41 mm.

stål, quartz, mineralglas, datum, gummiband, ca 1975.

Caliber ESA 952.111, Referensnr 67251, Boettnr 7572/7062

Repor. Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Carl  Palmegren
Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor
+46 (0)739 40 08 23

Slutpris
5 890
545
600
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (32 bud)
1 sep 21:38
5 890 SEK
1 sep 21:37
5 690 SEK
1 sep 21:37
5 600 SEK
1 sep 20:24
5 400 SEK
1 sep 20:24
5 200 SEK