1163125
Kalle Berggren
(1949-2013)
Kalle berggren, duk, signerad och daterad 1989 93 a tergo

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 1989-93 a tergo.

"Parken". 115 x 122 cm.

Övrigt

Verket visas på Arsenalsgatan 2 mellan 12 juni och 20 juni under våra öppettider vardagar kl. 9.00 - 17.00.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
12 000 SEK