1163137
Kalle Berggren
(1949-2013)
Kalle berggren, duk, signerad och daterad  09 a tergo

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad -09 a tergo.

"Lekparken på natten". 46 x 55,5 cm.

Övrigt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 600
708
786
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
24 jun 21:49
7 600 SEK
24 jun 21:49
7 400 SEK
24 jun 21:48
7 200 SEK
24 jun 21:48
7 000 SEK
24 jun 21:47
6 800 SEK