1163140
Kalle Berggren
(1949-2013)
Kalle berggren, duk, signerad och daterad 2010 a tergo

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2010 a tergo.

"Höstkväll Halmstadsvägen". 46,5 x 55,5 cm.

Övrigt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
5 000
467
517
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 jun 21:08
5 000 SEK
24 jun 21:05
4 400 SEK
24 jun 20:43
4 200 SEK
17 jun 17:23
4 000 SEK
13 jun 3:49
3 000 SEK