1163146
Kalle Berggren
(1949-2013)
Kalle berggren, duk, signerad och daterad  09 a tergo

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad -09 a tergo.

"Nattbild Hurghada". 38,5 x 46 cm.

Placering: Bokade utlämningar.
Övrigt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
280
310
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
22 jun 23:29
3 000 SEK
22 jun 18:58
2 050 SEK
13 jun 22:52
550 SEK
12 jun 16:33
500 SEK
12 jun 16:16
300 SEK