1163156
Kalle Berggren
(1949-2013)
Kalle berggren, duk, signerad och daterad 2011 a tergo

KALLE BERGGREN, duk, signerad och daterad 2011 a tergo.

"Parkeringsplatsen". 38 x 46 cm.

Övrigt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldrarledig)
+46 (0)739 40 08 19

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 200
393
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 jun 21:56
4 200 SEK
24 jun 21:49
4 000 SEK
24 jun 20:42
3 100 SEK
24 jun 17:20
2 900 SEK
13 jun 23:31
2 700 SEK