Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1178777
Veikko Vionoja
(1909-2001)
Veikko vionoja, litografi, signerad och daterad -95, numrerad 23/100.

VEIKKO VIONOJA, litografi, signerad och daterad -95, numrerad 23/100.

Vid fönstret, bildstorlek 57.5 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
120
1 269
133
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
22 dec 2019 17:56
120 EUR
16 dec 2019 8:15
110 EUR
16 dec 2019 8:15
100 EUR
16 dec 2019 8:15
100 EUR
16 dec 2019 8:15
85 EUR