Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1178836
Manno Kalliomäki
(Född 1948)
Manno kalliomÄki, etsning, signerad och daterad 1973, numrerad epreuve d'art i.

MANNO KALLIOMÄKI, etsning, signerad och daterad 1973, numrerad Epreuve d'art I.

Kvällsstämning, plåtstorlek 44.5 x 32.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
55
580
61
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 dec 2019 17:27
55 EUR
22 dec 2019 17:26
50 EUR
22 dec 2019 17:26
45 EUR
22 dec 2019 17:25
40 EUR
22 dec 2019 17:25
35 EUR