Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1182575
Kirsi Neuvonen
(Född 1960)
Kirsi neuvonen, etsning, signerad och daterad -95, numrerad 4/95.

KIRSI NEUVONEN, etsning, signerad och daterad -95, numrerad 4/95.

Vilande modell, plåtstorlek 20 x 32.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
230
2 431
255
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (21 bud)
22 dec 2019 17:39
230 EUR
22 dec 2019 17:37
210 EUR
22 dec 2019 17:37
202 EUR
22 dec 2019 17:37
190 EUR
22 dec 2019 17:36
180 EUR