1163625
Bertil Öhlund
(1923-2003)
Bertil Öhlund, akvarell och tusch, signerad och daterad 9.57.

BERTIL ÖHLUND, akvarell och tusch, signerad och daterad 9.57.

Utan titel. 35 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 200
297
330
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
25 aug 20:20
3 200 SEK
25 aug 20:20
3 000 SEK
25 aug 20:20
3 000 SEK
25 aug 20:19
2 700 SEK
25 aug 20:19
2 500 SEK