1163626
Bertil Öhlund
(1923-2003)
Bertil Öhlund, akvarell på papper, signerad.

BERTIL ÖHLUND, akvarell på papper, signerad

Utan titel. 38,5 x 28,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L115
Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
850
81
91
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
25 aug 20:42
850 SEK
25 aug 20:42
800 SEK
25 aug 20:02
700 SEK
25 aug 20:02
650 SEK
25 aug 20:02
600 SEK