1163629
Bertil Öhlund
(1923-2003)
Bertil Öhlund, blyerts och tusch på papper, signerad och daterad 1956.

BERTIL ÖHLUND, blyerts och tusch på papper, signerad och daterad 1956

Utan titel. 40 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydligt gulnad

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Slutpris
6 600
627
696
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (44 bud)
12
25 aug 20:39
6 600 SEK
11
25 aug 20:39
6 400 SEK
12
25 aug 20:39
6 400 SEK
11
25 aug 20:38
6 200 SEK
12
25 aug 20:36
6 000 SEK