1163671
Bertil Öhlund
(1923-2003)
Bertil Öhlund, olja på duk, signerad och daterad -57.

BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad och daterad -57

Utan titel. 46 x 75,5 cm.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik (föräldraledig)
+46 (0)702 53 14 89

Slutpris
6 302
583
642
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 aug 20:14
6 302 SEK
25 aug 20:14
6 102 SEK
25 aug 20:11
5 902 SEK
25 aug 20:11
5 702 SEK
25 aug 20:10
5 501 SEK