1163679
Bertil Öhlund
(1923-2003)
Bertil Öhlund, gouache, signerad.

BERTIL ÖHLUND, gouache, signerad.

Utann titel. 48 x 64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
3 700
343
382
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 aug 21:34
3 700 SEK
25 aug 21:34
3 500 SEK
25 aug 21:32
3 200 SEK
25 aug 21:32
3 000 SEK
23 aug 0:18
2 600 SEK