1163700
Bengt Orup
(1916-1996)
Bengt orup, monotyp, unikt exemplar, signerad.

BENGT ORUP, monotyp, unikt exemplar, signerad.

Utan titel. 44,5 x 66,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck/vågig.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Slutpris
1 750
162
178
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
18 aug 23:43
1 750 SEK
18 aug 23:43
1 700 SEK
18 aug 23:04
1 500 SEK
17 aug 12:05
550 SEK
17 aug 10:49
500 SEK