1163718
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, 2 st samramade, tusch, signerad och daterad -46-47.

OLLE BONNIÉR, 2 st samramade, tusch, signerad och daterad -46-47

Utan titel. Totala mått 67 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Veck. Retuscher. Hörn saknas.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Slutpris
2 700
251
279
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
11
25 aug 20:53
2 700 SEK
10
25 aug 20:53
2 500 SEK
25 aug 20:53
2 300 SEK
25 aug 20:08
2 200 SEK
9
25 aug 20:08
2 000 SEK