1163778
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, akvarell, krita och tusch, signerad och daterad -57.

OLLE BONNIÉR, akvarell, krita och tusch, signerad och daterad -57.

"Komposition 11.7.57". 33 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
4 200
388
428
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
25 aug 20:27
4 200 SEK
25 aug 20:27
4 000 SEK
25 aug 19:08
3 700 SEK
25 aug 19:07
3 500 SEK
25 aug 19:07
3 500 SEK