1163779
Olle Bonniér
(Sverige, 1925-2016)
Olle bonniÉr, akvarell, signerad och daterad cadaqués 4.6.-57.

OLLE BONNIÉR, akvarell, signerad och daterad Cadaqués 4.6.-57.

Hustak. 24 x 22 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Övrigt

Utförd under Cadaqués-vistelsen i Spanien 57-58.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
5 500
541
646
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
25 aug 2019 20:52
5 500 SEK
25 aug 2019 20:52
5 500 SEK
25 aug 2019 20:18
5 300 SEK
25 aug 2019 20:18
5 100 SEK
25 aug 2019 20:07
4 200 SEK