1163783
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, tusch, signerad och daterad 16.6-57.

OLLE BONNIÉR, tusch, signerad och daterad 16.6-57.

Komposition - Cadaqués. 33 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Övrigt

Utförd under Cadaqués-vistelsen i Spanien 57-58.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 200
203
224
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
25 aug 20:56
2 200 SEK
25 aug 20:18
2 000 SEK
25 aug 20:18
1 985 SEK
25 aug 20:01
1 550 SEK
25 aug 18:45
1 450 SEK