1163786
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, akvarell, signerad och daterad cadaqués 10.6.-57.

OLLE BONNIÉR, akvarell, signerad och daterad Cadaqués 10.6.-57.

Komposition. 25 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Övrigt

Utförd under Cadaqués-vistelsen i Spanien 57-58.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
5 700
541
601
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
25 aug 20:20
5 700 SEK
25 aug 20:20
5 500 SEK
25 aug 19:04
5 200 SEK
25 aug 19:04
5 000 SEK
25 aug 19:02
4 700 SEK