1163813
Olle Bonniér
(1925-2016)
Olle bonniÉr, tusch, signerad och daterad -60.

OLLE BONNIÉR, tusch, signerad och daterad -60.

Komposition. 25 x 37 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
1 100
104
116
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 aug 18:09
1 100 SEK
17 aug 18:43
1 000 SEK
17 aug 16:00
600 SEK
17 aug 13:22
500 SEK